STRONA GŁÓWNA
Nasza idea

 Na to czekaliśmy w Kaliszu.

Dwie cenione marki łączą swoje siły w najstarszym polskim mieście. Już wkrótce Hotel Europa uruchamia Restaurację – Piwiarnię Warka przy Alejach Wolności. To miejsce na niezapomniane spotkanie z przyjaciółmi: ze znakomitą kuchnią, bogatą ofertą piw i innych napojów. W nastrojowych wnętrzach na gości czekać będą potrawy kuchni polskiej i śródziemnomorskiej, bogato zaopatrzony bar oraz znakomita obsługa. Za najwyższą jakość ręczą wspólnie partnerzy: Hotel Europa w Kaliszu oraz Browar Warka.

Emocje sportowe

Marka Warka od lat towarzyszy emocjom sportowym, a w tym sezonie jest również partnerem Ligi Europy UEFA. Czy zatem może być lepsze miejsce na wspólne kibicowanie niż nowa piwiarnia Warka Kalisz? Przy metrze piwa najlepiej przeżywać sportowe uniesienia dzieląc się radością z najbliższymi i przyjaciółmi.

Nasza wizytówka

Hotel Europa to od ponad 200 lat jedna z najlepszych wizytówek Kalisza. Ceniony za szyk, jakość i doskonałą obsługę gości. Teraz otwiera swoje podwoje restauracyjne we współpracy tradycyjną polską marką piwa Warka. Ta współpraca musi zakończyć się sukcesem i satysfakcją klientów. Sława wareckiego piwa, podobnie jak Grodu nad Prosną oraz Hotelu Europa od dawna wykraczała daleko poza nasze granice.Takie spotkanie musiało zatem kiedyś nastąpić….