STRONA GŁÓWNA

Pub restauracyjny Warka w Kaliszu, to miejsce jakiego Kalisz potrzebował od lat. W sercu najstarszego polskiego miasta powstał lokal ze znakomitą kuchnią, bogato wyposażonym barem oraz emocjami sportowymi.  Gwarancją jakości jest management Hotelu Europa, który jest pomysłodawcą, inspiratorem i właścicielem pierwszego  w Kaliszu pubu restauracyjnego.

Myliłby się jednak ten, co uważa, ze Pub restauracyjny Warka to miejsce wyłącznie dla mężczyzn. Z pewnością swoje ulubione dania rodem z kuchni śródziemnomorskiej lub polskiej oraz wyszukane drinki znajdzie tu każda pani.

Warka w Kaliszu jest także miejscem rodzinnym, idealnym na wspólne obiady.  Dlatego w karcie dań nasi milusińscy odkryją  bogatą propozycję dań  serwowanych specjalnie dla dzieci.

Mamy nadzieję, że wizyta w Pubie Restauracyjnym Warka w Kaliszu będzie dla wszystkich wspaniałym czasem spędzonym w wysublimowanych wnętrzach i  wspaniałej atmosferze.  Miejscem, do którego zawsze warto wracać. Po prostu: Waszym miejscem w Kaliszu……

 

Zobacz Menu Główne

 

Warka kalisz